KONST / Litografier / Färglitografi 13592268
nr 1359 2268
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 143/275. Motivet: 30x20 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:03:52
4/11 22:56:12
600 kr
9/11 17:08:25